ΣΦΑΛΜΑ ΣΤΙΣ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΕΠΕΙΓΟΝ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ:

“Αξιότιμε/η κύριε/κυρία,

Λόγω τεχνικού προβλήματος που παρουσιάστηκε στην ηλεκτρονική πλατφόρμα e-εγγραφές, αν είχατε υποβάλει αίτηση την Κυριακή 28-6-2020 ή τη Δευτέρα 29-6-2020 και δεν μπορείτε να την δείτε μέσω του πεδίου «Υποβληθείσες Αιτήσεις», παρακαλούμε να την υποβάλετε εκ νέου.

Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία και είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Εκ της Ομάδας Υποστήριξης”

ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 29-6-20, ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.
ΚΑΤΑΝΟΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΒΗ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.
ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ