ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Α ΤΑΞΗΣ ΣΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΠΑΤΡΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ 11 ΕΩΣ 16-3-2020

2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Ανάθεση εκπαιδευτικής επίσκεψης εκδρομής της Α τάξης για το σχολικό έτος 2019-2020 στα ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΠΑΤΡΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ-ΑΘΗΝΑ

Από το Γραφείο του 2ου ΓΕΛ Ιεράπετρας σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή    21-2-2020 και ώρα 11.30 π.μ. ανοίχθηκαν οι τρεις (3) προσφορές που ήρθαν  εμπρόθεσμες στο γραφείο του σχολείου για την εκπαιδευτική επίσκεψη στα Καλάβρυτα-Πάτρα-Ολυμπία-Αθήνα της Α τάξης (τρεις διανυκτερεύσεις), 12,13,14 Μαρτίου 2020 στην Πάτρα..

Οι προσφορές ήρθαν από τα παρακάτω τουριστικά γραφεία:

1.LEONIDAKOS Travel & Tours Αθήνα

2.LE GRAND travel bureau S. A. Ηράκλειο Κρήτης

3.Kaldi tours, Ιεράπετρα

Η επιτροπή που συστάθηκε σύμφωνα με την Υπουργική απόφαση 20883/ΓΔ4/12-2-2020 του Υπουργείου Παιδείας, αφού μελέτησε επισταμένως και λεπτομερώς τις προσφορές κατέληξε ΟΜΟΦΩΝΑ ότι ποιο συμφέρουσα προσφορά είναι η προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου  Kaldi Tours από Ιεράπετρα Κρήτης. Η τιμή της εκδρομής είναι 208 ευρώ ανά άτομο, για τρεις διανυκτερεύσεις στο ξενοδοχείο GALAXY 3* στον Πεζόδρομο της  Πάτρας (Αγίου Νικολάου 9) , με πρωϊνό σε μπουφέ. Με ΜΙΝΩΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ.

Ακόμη  δύο μαθητές θα είναι free. Ξεναγός  για την επίσκεψη στην Ολυμπία . Μεταφορές στις νυκτερινές εξόδους, ασφάλεια αστικής ευθύνης για τους μαθητές και συνοδούς. Στην τιμή συμπεριλαμβάνεται και ο φόρος διαμονής στο ξενοδοχείο.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν περισσότερες πληροφορίες από το γραφείο του σχολείου τις εργάσιμες ημέρες και ώρες. Τηλέφωνο σχολείου 2842025987

Ιεράπετρα 24-2-2020

Από το γραφείο του 2ου ΓΕΛ Ιεράπετρας